Акушерсько-гінекологічне відділення

09 вересня 2015
  • розмір шрифту

Гінекологічне відділення розміще­не в центральному корпусі ЕМЕЧ-3 на 5 поверсі. Відділення на ЗО ліжок. Працює з CSC 0304моменту відкриття ме­дичної частини. У відділенні можна отримати повний обсяг обстежень та лікування гінекологічних хвороб. Оперативні втручання від пластич­них операцій на статевих органах до радикальних (екстирпація матки з придатками) виконуються лікарями відділення. Протягом трьох років вони оволоділи лапараскопічними операціями і успішно їх проводять.

У відділенні зроблено косметичний ремонт, оновлена мала операційна та оглядова.

Пологове відділення розміщене в окремій двоповерховій будівлі і є підрозділом ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України». Функціонує з 1980 року, а новий корпус - з 1996 року. Відділення на 30 ліжок. З 2009 року працює в проекті «Доброзичливе ставлення до дитини». У відділенні більшість фахівців мають вищу атестаційну категорію. Відділення має цілодобове постачання гарячої та холодної води, з витяжно-притяжною вентиляці­єю.

Першим завідувачем акушерсько-гінекологічного відділення була Людмила Іванівна Матієнко. Нині Тетяна Іванівна Латишенко, лікар вищої категорії. Старша акушерка - Євгенія Олександрівна Тарасюк, фахівець першої категорії.

У відділенні працює «Школа відповідального батьківства». Заняття проводяться з понеділка по п'ятницю.

Кожен вівторок - день відкритих дверей.

P1010713Для приймання звичайних та ускладнених пологів є всі умови: індиві­дуальні та сімейні пологові зали, індивідуальні післяпологові палати (з окремими душовими та туалетами). Оперативні пологи (кесарський роз­тин) проводяться за новітніми методиками з регіональним знеболенням та косметичними швами на шкірі. Породілі мають змогу перебувати у відділенні з членами родини. Партнерські пологи досягають до 80%.

Палата інтенсивної терапії новонароджених забезпечена необхідною апаратурою для реанімації та виходжування дітей. Лікар - неонатолог Руслана Іларіївна Сидорук - спеціаліст вищої категорії.

Відділення патології вагітних знаходиться на першому поверсі, вагіт­ні перебувають у двомісних палатах з окремим туалетом та душем. За призначенням лікаря вагітні отримують кисневі коктейлі, які готують у відділенні. Працює медичний психолог, у якого вагітні можуть отримати консультацію та підтримку.


 

Латишенко Тетяна Іванівна

Латишенко Тетяна Іванівна

Завідуюча акушерсько-гінекологічним відділенням

Тарасюк Євгенія Олександрівна

Старша акушерка

Тарасюк Євгенія Олександрівна
809
Детальніше в цій категорії: