Новини

-28 травня 2020 року ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» міста Вараш передано засоби індивідуального захисту та медичні вироби, придбані за кошти резервного фонду бюджету міста.

-Медики ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» отримали 68 швидких тест-систем COVID-19, 80 респіраторів Стандарт FFP2, 250 респіраторів ЗМ 9152 Е FFP2, 135 респіраторів ЗМ 9162 Е FFP2, 520 респіраторів FFP3, 13 пульсаксиметрів «БІОМЕД» та 348 кріопробірок.

Майно державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України” передано у власність Вараської міської об’єднаної територіальної громади. Відповідну Постанову прийняв 27 травня 2020 року Кабінет Міністрів України.

 

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-peredachu-cilisnogo270520alizovana-mediko-sanitarna-chastina-3-ministerstva-ohoroni-zdorovya-ukrayini-u-vlasnist-varaskoyi-miskoyi-obyednanoyi-teritorialnoyi-gromadi?fbclid=IwAR1G6RnBwxktdHd3SX6OKFAhBBQ-Mdxc8d_t-61WDhRWf0AIjvnuE-F91JI

Інформація за тиждень

25 травня 2020
Опубліковано в Новини

За період з 18 травня по 23 травня в ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» перебувало в середньому 40 пацієнтів, з них двоє хворих на пневмонію в інфекційному відділені.

Проведено за тиждень 7 експрес-тестів та 50 досліджень ПЛР. Виявлено 5 позитивних випадків, серед них хворих немає. Дані випадки розслідуються, визначається коло контактних осіб для подальшого дослідження. Дані громадяни перебувають на самоізоляції в домашніх умовах.

За минулий тиждень отримано благодійну допомогу від Фонду «Громада Рівненщини» - 1000 масок. Від Виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» передано: рукавички – 3000 шт., окуляри захисні – 7 шт., прозора захисна маска – 150 шт., шапочки, фартухи, нітрилові рукавиці по 500 шт, антисептики, костюми біологічного захисту – 250 шт, кріопробірки та тест-системи для виявлення АТ до коронавірусу.

Щиро дякуємо всім небайдужим за надану благодійну допомогу.

Інформація за тиждень

19 травня 2020
Опубліковано в Новини

За минулий період з 12.05.20 по 17.05.20 в закладі перебувало на лікуванні в середньому 44 хворих, з них хворих на пневмонію на стаціонарому лікуванні не зареєстровано.

За співпрацею з КНП «Вараський ЦПМД»ВМР та ВП «Рівенська АЕС» проведено 8 експрес-тестів та взято і доправлено на обстеження в Рівнеський обласний лабораторний центр та Центр громадського здоров’я населення 49 зразків ПЛР, взятих у котактних осіб, хворих з підозрою на COVID-19. В результаті є один позитивний результат у хворої, яка перебувала на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

За минулий тиждень в вигляді благодійної допомоги заклад отримав: термометри інфрачервоні – 3 шт. від населення міста Вараш, комбінезони захисні - 35 шт, пульсоксиметри – 8 шт., маски – 1000 шт. від БФ «Громада Рівненщини» та Фонду СтопВірусВараш, а також, централізовано від КЦ «ОПСМП»РОР – маски в кількості 750 шт., окуляри захисні в кількості 5 шт. та медичний захисний одяг в кількості 30шт.

Щиро дякуємо за надану благодійну допомогу всім небайдужим.

Чергова допомога отримана!

12 травня 2020
Опубліковано в Новини

За сприяння благодійної організації міста СтопВірусВараш   Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 МОЗ України" отримав 8 пульсоксиметрів та 35 комплектів захисних комбінезонів для медичних працівників.

Щиро дякуємо за Вашу допомогу!

Інформація за тиждень

12 травня 2020
Опубліковано в Новини

В період з 04 по 11 травня 2020 року заклад працював в режимі карантину. Станом на 12.05.2020 року в відділеннях перебуває 47 пацієнтів, серед яких двоє хворих на пневмонію (1 – дитяче відділення, 1 – інфекційне відділення).

На протязі тижня зроблено 21 обстеження експрес-тестами, які дали негативний результат та взято зразки на ПЛР дослідження до обласного лабораторного центру у 36 осіб, які дали два позитивих результати (контактні особи). Серед медичних працівників хворих та носіїв не виявлено.

Нажаль, пацієнтка яка перебувала на стаціонарному лікуванні в Сарненській ЦРЛ померла.

12 травня - День медичної сестри!

12 травня 2020
Опубліковано в Новини

Щорічно, 12 травня, світова медична громадськість відзначає Всесвітній День медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, але офіційно воно було засновано Всесвітньою організацією охорони здоров’я лише в 1971 році.

На сьогодні , в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» працює 241 молодших спеціалістів з медичною освітою.

Медичні сестри - перші помічники лікаря, адже саме медичні сестри виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів . Від їх праці, їх душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Адміністрація ДЗ «СМСЧ№3 МОЗ України» на чолі з начальником ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» - Олександром Коцюбинським вітає всіх молодших спеціалістів з медичною освітою з професійним святом.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я. Нехай і надалі супутником у Вашому житті будуть світла дорога, людська повага, доброзичливість, щирі і надійні друзі. Радості й щастя у рідному домі і всього найкращого Вам у житті!

Також, згідно наказу РОДА У03 №94-к від 08 травня 2020 року «Про відзначення працівників галузі з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня медичних сестер» за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я області, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята нагородити Почесною грамотою управління охорони здоров’я працівників закладу:

Остапчук Людмилу Петрівну - сестру медичну стаціонару неврологічного відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Буряк Надію Борисівну - сестру медичну стаціонару кардіологічного відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Верешко Надію Андріївну - сестру медичну стаціонару інфекційного відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Сушко Валентину Сергіївну - сестру медичну приймального відділення приймально-діагностичного відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Подякою Асоціації:

Васильчук Тетяну Василівну - лаборанта лабораторії ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Цуман Наталію Леонідівну - сестру медичну онкологічного кабінету поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»;

Згідно розпорядження голови Рівненської обласної ради від 04.05.2020 року №49-а «Про нагородження Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради» за надзвичайну відповідальність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня медичної сестри, нагородити Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради:

               Оверчук Ольгу Сергіївну - сестру медичну старшу відділення анестезіології з ліжками для

                інтенсивної терапії ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України».