Новини

  

В засобах масової інформації, соціальній мережі ми неодноразово чули розмови про готовність чи не готовність закладу до боротьби з коронавірусною інфекцією. Є різні думки, пропозиції. Але крім медиків, ніхто не в змозі правильно організувати роботу закладу. І тільки медики, на випадок спалаху інфекції, залишаться на передовій з проблемами, що на сьогодні є, і з наявним недостатнім матеріальним забезпеченням. Всі інші будуть на стороні спостерігати та коментувати як потрібно працювати, сидячи в самоізоляції. І потрібно зрозуміти, що настав час перейти з неоголошеної передвиборної компанії до конкретних справ боротьби з інфекцією століття.

Все що у нас є – це невеликий час для підготовки до зустрічі з чумою 2020 (COVID-19), та наші колеги-медики, які готові виконувати свій обов’язок.

Аби запобігти поширенню COVID-19 та при необхідності працювати в умовах масового поступлення хворих або інфікованих цим вірусом, медики Вараша ведуть активну підготовку. В закладі створений оперативний штаб, працюємо над навчальним процесом персоналу, кожного ранку  проводиться тренування (не лише в інфекційному відділенні) як правильно і безпечно одягти та зняти захисний одяг медичному працівнику (повірте, це не просто). Ми працюємо однією командою. Розробили план дій медичного персоналу (бригади), план перепрофілювання лікарні та відділень. Працюємо над наказами та іншими нормативними документами. Опрацювали заходи покращення забезпечення балонами з киснем для відділень закладу, заключили додаткові договори з фірмою-поставщиком кисню. Провели повірку кисневої системи, розробили схеми руху інфікованих та «чистих» пацієнтів, щоб їх шляхи не перетиналися. Розпочали перші  дослідження тест-системами. Створено відповідно цьому оперативні мобільні бригади.

Організували палати інтенсивної терапії в інфекційному відділенні, завезли пересувний рентгенапарат, УЗД-аппарат, аппарат ШВЛ.

Організували бригаду резерву медичних працівників, які на випадок епідемії будуть працювати в тих чи інших підрозділах госпіталю та проводимо їх навчання.

Підвели підсумок, що є в лікарні, а чого в недостатній кількості. В наявності є: дихальний апарат – 3 шт (один дитячий для новонароджених); централізоване кисневе забезпечення; ЗІЗ (одяг, респіратори, щитки, окуляри) - 20шт.; дезинфікуючі засоби; кисневий концентратор; медикаменти (на початковий період спалаху інфекції).

Так, все це є, але  це для надання допомоги не при масовому зверненні.

Нами опрацьовано та направлено звернення щодо додаткового забезпечення закладу медичним обладнанням до міського голови (з розрахунком потреби), потреби в засобах захисту медичним працівникам, виробів медичного призначення, медикаментах, кисню. Враховуючи наявність стратегічного підприємства, наші проблеми озвучені МОЗ України, до президента НАЕК «Енергоатом», голові обласної державної адміністрації.

В той же час, ніхто не відміняв інсульти, інфаркти, кесарські розтини, перитоніт. Одних знань лікарів та їх бажання, без сучасного обладнання, захисного одягу та дизинфікуючих засобів, епідемію не зупинити.

Лікарі під час пандемії виконують вкрай важливу і небезпечну роботу, ризикуючи своїм життям аби виконати свій обов’язок та зберегти Ваше життя.

Тому звертаємося до всіх жителів, дотримуйтесь умов карантину, не виходьте без необхідності на вулицю, ретельно мийте руки, використовуйте захисні засоби, бережіть людей похилого віку і моліться, щоб медиків забезпечили всім необхідним, в іншому разі…

Медики в даній ситуації – головна і єдина лінія оборони і єдині хто зможе Вам допомогти.

«Добре там живеться, де гуртом сіється і жнеться»

                 Адміністрація та весь колектив ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Розпочаті дослідження на COVID-19

31 березня 2020
Опубліковано в Новини

30.03.2020 року в ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» проведені перші дослідження на виявлення COVID-19 у двох пацієнтів. На щастя, наявність в них вірусу непідтвердилось. Одна хвора знаходиться на самоізоляції вдома під наглядом сімейного лікаря, друга – в інфекційному відділенні ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗУкраїни» з діагозом: Пневмонія на фоні основого хронічного діагнозу, очікуючи основного висновку з обласого лабораторного центру (дослідження ПЛР).

В закладі визначено місце, де буде проводитись лабораторне обстеження пацієнтів експрес-методом – інфекційне віддділення ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» з окремим виходом та відповідним оснащенням. Опрацьовується питання створення оперативної мобільної бригади.

Адміністрація ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України»

Інформація за тиждень

29 березня 2020
Опубліковано в Новини

За минули тиждень з 20 по 29 березня 2020 року з підозрами на коронавірусну інфекцію в ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» не поступало.

Станом на 29.03.2020 року на стаціонарному лікуванні у відділеннях закладу знаходиться 56 хворих (з них хворих на пневмонію в дитячому соматичному відділені – 5 дітей, терапевтичному відділенні - 2 дорослих, не повязаних з COVID-19). На самоізоляції в домашніх умовах знаходиться ода громадянка, якій заплановано обстеження 30.03.2020 року.

Отримана благодійна допомога з Рівного, а саме - маски, 2 пульсоксиметра, 1 дозатор шприцевий; від народногодепутата України В.Мялика - маски; від невідомих благодійників - костюми медичні, маски, рукавиці.

Але цього не достатньо!

Вкрай необхідні костюми біологічого захисту, маски-респіратори, концетратори кисню та апарат ШВЛ.

Відкрито рахунок для перерахуваня благодійної допомоги.

Адміністрація ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України»

Оголошення

16 березня 2020
Опубліковано в Новини
Сторінка 1 із 2