Новини

     Після подачі відповідного переліку документів необхідних для передачі в комунальну власність закладу в лютому місяці 2019 року до Виконавчого комітету Вараської міської ради, а в подальшому, до центральних органів влади (Міністерства охорони здоров’я України) було безрезультативним. За нормою законодавства відповідальність за це несуть органи місцевого самоврядування.

     Після довготривалих очікувань, зясувалось, що документи не дійшли до Кабінету Міністрів України, який своєю постановою повинен був затвердити передачу нашого закладу до комунальої власності.

     Після повторних звернень, з Міністерства охорони здоров’я надійшов лист, про те, щоб особисто медична частина повторно подала докумети до Міністерства охорони здоров'я України, що було зроблено з відповідною відміткою про прийняття в канцелярії МОЗУ.

    Станом на даий час докумети з Міністерства охорони здоров’я України передані до Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України для підготовки Проекту постанови Кабінету Міністрів України.

     Найближчим часом очікується винесення відповідного рішення.

    Всі звинування в зриві предачі, бездіяльності адміністрації ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» в вирішенні даного питання повністю заперечуємо, адже попередня передача документів відбулась без участі закладу та з певними порушеннями, про що заклад неодноразово попереджував місцеву владу (в наявності документальне підтвердження).

ЛИСТ МОЗУ