Новини

Подяка від медиків!

22 січня 2018
Опубліковано в Новини

Адміністрація і колектив державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 МОЗ України», а також пацієнти закладу висловлюють щиру поряду Фонду «Здорова нація» та ї представикам сільському голові с.Половлі Дацькому Іллі Петровичу та громадському активісту міста Вараш Гуменюку Володимиру Вікторовичу  за вже не вперше надану  матеріальну допомогу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у вигляді         лікарських засобів та медичних препаратів.

Приємно, що в наш нелегкий час є люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Сподіваємося, що наша співпраця та добрі стосунки триватимуть, а нові плани реалізуються в майбутньому.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, успіхів в Вашій справі та особистому житті.

Начальник                                     
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»                                  О.В.Коцюбинський

ДЗ  «СМСЧ №3 МОЗ України»  за звітний період отримав  благодійних внесків та гуманітарної  допомоги  на  суму -  532 164,93 грн.

Сума  коштів  станом  на  01.01.2017 року  складала: 5 375,30 грн.

Залишок на 01.01.2018 року складав: 56 008,18 грн.

Зокрема,  за  даний  період  за  кошти,  отримані  закладом  як  благодійна   допомога  було  використано (придбано)  на  суму – 481 532,05 грн., серед яких:

-          285 614,04 грн. – ремонт приміщень, господарські товари, лікарські засоби та медичні  вироби, лабораторний посуд та хімреактиви, автозапчастини, офісна техніка, меблі для жіночої консультації та реєстратури поліклініки;

-          195 918,01 грн. - в натуральній формі, а саме:

 • Компресор Dolphin dzw 1500AFO40V – 5 500,00 грн.;
 • аналізатор гіпербілірубінемії фотометричний АГФ-02 - 54 000,00 грн. (придбаний за сприяння  народного депутата України Яніцкого  В.П.);
 • комп’ютерна техніка – 9 007,00грн. (придбано за сприяння директора хлібозаводу Ордината О.Я.);
 • монітор та стійка до гістероскопа – 13 500 грн.;
 • овочі  – 3 214,30 грн.;
 • медикаменти - 5 343,54 грн. (отримано від ПАТ «Київський вітамінний завод»);
 • фартух  рентгенозахисний – 4 990,00 грн.  (отримано від Благодійної організації «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»
 • меблі та телевізор, чайник  – 6 828,00 грн.;
 • білизна  (одіяла та подушки) – 2 375,00 грн.;
 • паливо-мастильні  матеріали – 15 063,17 грн.;
 • білизна, медичні меблі та ліжка, лікарські засоби  та  медичні  вироби –      76 097,00 грн. (отримано як допомога від благодійного фонду за сприяння благодійника  та  мецената Мялика В.Н)
 • за сприяння  фонду «Здорова нація» було отримано  лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Крім того проведено ряд ремонтних  робіт  у приміщеннях відділень  стаціонару та поліклініки.

Створення нової жіночої консультації відбулося за сприяння: Асоціації будівельників м.Вараш – Степанюка Анатолія Лукіча, ТОВ «Будівельна компанія  Полісся  БудМонтаж» - Думецького Володимира Васильовича, ТОВ «Західбудмонтаж» - Холощовича Сергія Івановича, ТОВ «Кан Марк» - Маркелюка Володимира Андрійовича, ТОВ «ДОЦ УП РАЕС» - Охримчука Григорія Миколайовича, ФОП «Наприлиров Петро Володимирович», пп «Досвід-Буд» - Дорожинського Павла Олександровича, ПП «Половля» - Чмеля Сергія Михайловича, Асоціації захисту прав підприємців – Калуш Наталії Василівни, КП- МЕМ – Решетицького Станіслава Августовича, ВП РАЕС на Чолі Павлишина Павла Яремовича, прихожан церкви Християн Віри Євангельської «Благодать» ст. просвітора Гейко Георгія Даниловича,  прихожан церкви Християн Баптистів «Приобоаження», прихожан церкви Християн Віри Євангельської просвітора Ловіна Володимира Ульяновича с.Щоків, прихожан церкви Християн Віри Євангельської П’ятидесятників (Незалежна) просвітора Федіни Миколи Федоровича с. Сопачів.

  За  сприяння та  фінансування  народного  депутата України  Яніцкого  В.П. були проведені роботи та створено палати для УВВВ та бойових дій, учасників АТО в хірургічному відділенні, ремонт  та  оснащення  реєстратури  поліклініки.

За сприяння сільського голови с. Половлі  Володимирецького району  Дацького Іллі Петровича  було  створену  палату  для урологічних хворих у хірургічному  відділенні  стаціонару.

Проведено ремонтні роботи в інфекційному відділенні,окремих кабінетах поліклініки,  кабінеті УЗД та електроміографії  за   сприяння громади.

За сприянням генерального директора ВП «РАЕС»  Павла Яремовича Павлишина та участі  творчої команди «Промінь майбутнього» були  проведені ремонтні роботи, оснащення та розфарбування їдальні, ігрової кімнати та кімнати для відвідувань у дитячому відділенні стаціонару.

Добровільні  пожертвування  і  благодійні  внески  фізичних  та  юридичних  осіб  призначені  тільки  для  покращення  лікувально-діагностичного  процесу  і  розвитку  медичної  частини, для  власного  використання  без  подальшої  їх  реалізації.

Щиро  вдячні  жителям  нашого  міста за  надану  допомогу  Закладу!  Надіємось  на  Ваше  розуміння  та  подальшу  співпрацю!

Начальник  ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» О.В.Коцюбинський

Кір наступає!

15 січня 2018
Опубліковано в Новини

На протязі декількох років  в Україні триває спалах кору. За 2017 рік зафіксовано 3382 випадки захворювання на кір. Найбільше випадків захворюваності в Івано-Франківській, Одеській, Закарпатській областях. Померло п’ять  хворих на кір, з них – троє дітей.  Частіше хворіють діти раннього, молодшого та середнього віку. Більшість з них не були щеплені (з причини відсутності вакцини, відмови батьків від щеплень, адже батьки вважають, що їх ця проблема не торкнеться).

На даний час кір поширився на території міста Київ. Станом на 11.01.2018 року  в столиці на кір захворіло 66 людей, із них 54 дитини. За рішенням Київської міської державної адміністрації « не вакциновані проти кору діти не допускаються до занять в школах та дошкільних навчальних закладах».

Кір – захворювання вірусної етіології, що проявляється симптомами інтоксикації, катаром верхніх дихальних шляхів, плямисто – папульозним висипанням на шкірі. Джерелом інфекції є хвора людина. Передається кір тільки повітряно – крапельним шляхом. Вірус вражає дихальні шляхи, шлунково – кишковий тракт, шкіру, нервову, сечову, серцево – судинну системи. Основні ознаки хвороби: гострий початок з високої температури тіла, відмічається загальна слабкість, в’ялість; катаральні явища: нежить, кашель, сльозотеча, острах світла, блефарит; етапність появи висипання на шкірі протягом 3-ох днів ( обличчя, тулуб, руки і ноги), на 3-4 день від початку катарального періоду; висипання плямисто-папульозне, що може зливатися; через 3 дні від початку висипання на обличчі з’являється пігментація з дрібним лущенням. Варіанти клінічного протікання кору: типова форма та атипова форма.

Атипова форма спостерігається у щеплених дітей. Це легка, при ній порушується етапність висипання, слабко виражені катаральні явища, відсутня висока температура, немає симптомів інтоксикації.

Типова форма важкого ступеня проявляється інтоксикацією, високою температурою, явищами менінгоенцифаліту, крововиливами на шкірі і слизових оболонках, гематурією ( кров’яниста сеча), кров’янистим калом. Ускладнення: органи дихання (пневмонія, ларинготрахеїт, абсцес легенів); шлунково – кишковий тракт (виразкові, гангренозні стоматити, коліти, ентероколіти); нервова система (енцефаліти, менінгоенцефаліти). Лікування хворих з легкою формою кору проводиться вдома, під контролем лікаря. Показання до госпіталізації: вік дітей до 1- го року, важкі і ускладнені форми кору, погані побутові умови, при яких не можливо забезпечити лікування, не достатній ефект від лікування в дома протягом перших 5-6 днів хвороби. Кір належить до імунокерованих інфекцій, яку можна запобігти проведенням вакцинації дітям.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!!! 

Проводиться комбінованою вакциною ( для профілактики кору, краснухи і паротиту): Пріорікс ( виробник Бельгія). Вакцинація дітей проводиться після 1- го року життя і в 6- ти річному віці у педіатричному відділенні поліклініки, дитячих навчальних закладах міста. Згідно з Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04. 2000 р. № 1645, які не отримали щеплення проти кору, не дозволяється відвідувати дитячі заклади.

Шановні батьки!  Будьте обережними та передбачуваними. Не допустіть розповсюдження небезпечної корі.

Не зволікайте з проведенням щеплення проти кору, як єдиного засобу його нерозповсюдження та збереження здоров’я себе, своєї дитини та оточуючих.

За консультацією можна звернутись до свого дільничного педіатра або сімейного лікаря, або по телефону реєстратури педіатричного відділення поліклініки: 2-11-03, моб/тел: 067 361 71 21, Інфекційне відділення: 2-09-03

Завідувач педіатричним відділенням поліклініки
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»
Ф.Є.Галюк

16 грудня 2017 року у житті акушерсько-гінекологічної служби ДЗ СМСЧ-3 відбулася надзвичайна подія – незважаючи на несприятливі погодні умови, до нас завітала професор, завідувач кафедрою акушерства та гінекології ННІ ПО ТДМУ Бойчук Алла Володимирівна, щоб провести майстер-клас з гістероскопії для наших лікарів.

Гістероскопія – це малоінвазивна операція, що передбачає огляд стінок порожнини матки за допомогою тонкого оптичного пристрою. Оптична система, яка вводиться в порожнину матки через цервікальний канал, дозволяє гінекологу в режимі реального часу і прицільно оціни стан трубних кутів, порожнини матки і цервікального каналу. Цей метод відкриває широкі можливості, як для діагностики, так і для хірургічного лікування. А його достовірність, у порівнянні з УЗД ОМТ, наближається до 100%.

Під час візиту були обговорені найважливіші аспекти гістероскопії: техніка операції, покази, протипокази, можливі ускладнення. Професор Бойчук А. В. люб’язно поділилася навичками та секретами, які вона використовує у своїй практичній діяльності, а також відповіла на всі запитання, які виникали у лікарів в процесі тренінгу.

Отримані знання були апробовані на практиці: чотирьом жінкам-добровольцям провели лікувально-діагностичну гістероскопію. Пацієнтки залишилися задоволеними, оскільки їм не довелося їхати за межі міста, щоб отримати таку сучасну високоякісну медичну допомогу.

Завдяки майстер-класу наші акушери-гінекологи оволоділи технікою гістероскопії, і відтепер ця операція буде широко застосовуватися на практиці.

Як лікарі, так і пацієнти щиро вдячні усім, хто доклав зусиль для організації та проведення даного навчання. Хочеться, щоб гістероскопія стала «першою ластівкою» для впровадження інших новітніх сучасних методів діагностики та лікування на базі ДЗ СМСЧ-3. 

Під час звіту про стан СМСЧ-3 начальник закладу  Коцюбинський О.В. повідомив, «цього річ в лікарні було введено багато нових методик, діагностики та лікування.

У 2017 році заклад придбав чимало високотехнологічного та сучасного обладнання: операційний стіл з лампою, гістероскоп для акушерсько-гінекологічного відділення, лазерний хірургічний апарат для лікування варикозу вен та інші».

У жовтні заклад отримав статус «Лікарня доброзичлива до дитини», готуються приймати нову систему управління якістю.

  Джерело: Вараш-Інфо