Новини

Приємна подія відбулась 21.09.2017 року в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» . завдяки сприяння небайдужих людей, які турбуються за здоров’я людей, своїх громад, для покращення надання медичної допомоги, в закладі було прийнято суттєву медичну допомогу у вигляді медикаментів від Київського благодійного фонду «Здорова нація» Аптека взаємодії».

Дана акція була ініційована активною людиною, головою села Половлі Володимирецького району Рівненської області Дацьким Іллем Петровичем, який налагоджував контакти з благодійним фондом (керівник Нєнадов Максим Олександрович), за що адміністрація і пацієнти закладу щиро вдячні.

Дана допомога надійшла у вигляді медикаментів, які використовуються в стаціонарних умовах, інфузійній терапії.

Крім того, нагадаємо, що за сприяння і благодійній допомозі Дацького І.П. в липні місяці в хірургічному відділенні закладу відремонтовано та оснащено палату для урологічних післяопераційних хворих, що покращило умови на виздоровлення даної категорії наших пацієнтів.

Щиро вдячні за надану благодійну допомогу. Надіємось на подальшу співпрацю.

 

Оновлення медичного обладнання

11 вересня 2017
Опубліковано в Новини

 06.09.2017 року в операційному відділенні ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»  проходило встановлення  та впровадження в експлуатацію нового обладнання, а саме встановлення нового світильника операційного та стола операційного. Відповідно проведеного навчання спеціалістів закладу, так як обладнання  оснащене  відповідно  сучасними технічними можливостями , а саме: електроприводом для оптимального розміщення пацієнта, в залежності  від операційного втручання, корекція поля освітлення, переміщення в операційній і т.д.

Дане обладнання вкрай необхідне для оновлення застарілого обладнання, для покращення надання якісної медичної допомоги нашим пацієнтам.

Хочемо нагадати, що дане обладнання закуплено закладом за рахунок місцевого бюджету.

 

4

Вітання до Дня міста!

09 вересня 2017
Опубліковано в Новини

 У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Вараш.

Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є Ваша, дорогі варашівці, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. Разом, ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку рідного Вараша.

Бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.

Хай квітне наш рідний Вараш!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед  варашівців.

З Днем народження, рідне місто!