Новини

Нові методи діагностики впровадяться в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Як уже повідомлялось, за виділені кошти міського бюджету, нашим закладом закуплено ряд медичного обладнання для діагностики та лікування хворих, якого ще не було в наявності в закладі, що дасть можливість впровадженню новітніх, сучасних високомісних методик обстеження (діагностику та нових методів лікування).

На сьогодні йде поступове впровадження в експлуатацію даного обладнання, навчання персоналу, його використання. А саме, вже розпочалось впровадження в експлуатацію електронейроміографа, який дасть можливість діагностувати ступінь ураження нервової переферичної системи при ряді неврологічних та травматологічних захворюваннях, яке вкрай необхідне для такої категорії хворих, що покращить якість медичної послуги, а саме діагностики та лікування. А також зникне необхідність її виконання в Рівному або іншому закладі охорони здоров’я вищого рівня.

Для впровадження методики виділено та готується окремий кабінет. Впровадженням і працювати на апаратурі буде досвідчений лікар-невропатолог, завідуюча неврологічним відділенням Міщук Ольга Юріївна.

Від адміністрації закладу та пацієнтів щиро дякуємо депутатам Вараської міської ради за виділені кошти для такої важливої справи, що до покращення забезпечення населення міста якісними медичними послугами, а також директору місцевого хлібозаводу Ординату Олегу Ярославовичу за придбаний комп’ютерний комплекс, який є невід’ємною частиною для роботи нейроміографа.

Колектив та адміністрація ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», а також пацієнти закладу, дякують Ординату Олегу Ярославовичу за надану безоплатну матеріальну допомогу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у вигляді комплекту комп’ютерної техніки для впровадження нових методів діагностики, а саме кабінету нейроміографічних досліджень, який незабаром відкриється в закладі.

Приємно, що в наш нелегкий час є люди які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Сподіваємося, що наша співпраця та добрі стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, успіхів в Вашій справі та сімейного благополуччя.

Начальник та адміністрація
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час, все частіше і частіше. І не тільки у зв'язку з подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас - Людина. Саме так, з великої літери, і повинні завжди чинити так, щоб про нас згадували з теплотою і вдячністю, як ми це робимо щоразу, коли мова йде про нашого помічника та спонсора – Віктора Ничипоровича М'ялика, який надав безоплатну матеріальну допомогу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України».

Але все ж таки дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Начальник та адміністрація
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

19.07.2017 року в ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України" відбулась нарада за участю професора Прилипко В.А., яка представляє ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», начальника відділу ОЗ ВП «РАЕС» Смічик М.І., та начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Коцюбинського О.В.

На зустрічі розглянуто ряд актуальних питань стану здоров’я дорослого та дитячого населення нашого міста та працівників АЕС, соціальні та медико-організаційні питання захисту населення зони спостереження АЕС, намічені плани подальшої співпраці.

Наукові розробки та результати досліджень даних проблем, надають можливість використання їх в формуванні заходів для покращення показників здоров’я населення, в тому числі працюючого населення та дітей, в наданні місту медичних послуг.

13.07.2017 року Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України» отримав благодійну допомогу у вигляді виробів медичного призначення від мецената-благодійника Мялика Віктора Ничипоровича, за що щиро вдячні як медики закладу так і пацієнти.

Це не перша благодійна акція організована Мяликом В.Н., але на цей раз вона характеризується придбанням необхідних виробів, особливо для роботи реанімаційного відділення, палат інтенсивної терапії, маніпуляційних, для сучасного підходу в виконанні наказів та інструкцій по санітарно-гігієнічних вимогах до відділень закладу охорони здоров’я.

Це є результат нашої налагодженої співпраці, та потреби в медичних послугах населення північного регіону, які надає наш заклад.

Завдяки дружній співпраці нашого колективу з органами місцевої влади та депутатами міської ради, що відображається в розумінні важливості підтримки медицини нашого міста, яка вкрай необхідна для збереження здоров’я жителів, якісного надання медичної допомоги, в закладі іде оновлення та придбання нового обладнання.

Так, завдяки коштам місцевого бюджету, було придбано 5 холодильників для зберігання вакцин, які були виділені в кабінети:

  • в кабінет щеплень поліклініки - 2шт.
  • в кабінет сестри медичної старшої поліклініки – 1шт.
  • в кабінет сестри медичної старшої педіатричного відділення поліклініки – 1шт.
  • в пологове відділення – 1шт.

Щиро вдячні за підтримку та розуміння!

Сестра медична старша поліклініки
Трохимчук Л.В.

4-5.07.2017р. в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулась значна відповідальна подія – заклад проходив екзаменацію на відповідність вимогам системи управління якістю міжнародним та національним стандартам в системі менеджменту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.

Нагадаємо, що 2 роки назад заклад охорони здоров’я сертифікований органом сертифікації систем управління ТОВ «Глобал Сертифік» на відповідність вимогам стандарту та використання системи управління, що дало поштовх в удосконаленні та покращенні наданих медичних послуг населенню, статус вищої акредитаційної категорії, можливості використання високотехнологічних та якісних методів діагностичних та лікування, правильній організації та керування медичним закладом.

Це не тільки робота та досягнення адміністрації, але й плідна, кропітка та поступова робота всього колективу над удосконаленням своєї діяльності.
Директор з аудиту компанія «Глобал Сертифік» яка очолювала та проводила аудит високо оцінила групу керівництва закладу та проведену роботу за рік в системі управління якістю.

Нагадуємо що це є 2-й наглядовий аудит з моменту сертифікації в 2015 році.

Досягнувши відповідного рівня колектив та адміністрація ставлять нові завдання перед собою для досягнення нових висот.

03.07.2017р. в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулась зустріч-нарада з заступником голови РОДА Богатирчук-Кривко Світланою Кирилівною, з представниками громади м. Вараша – головою комісії по охороні здоров’я Ющуком Д. А.. начальником ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Коцюбинським О. В., представниками громади – членами ініціативної групи та громадської ради нашого міста Литвин В. В., Гуліта Т. В., Гутник Л. В. і за участі начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Осіпчука Ю. Ю.

На даній нараді розглядалось одне питання – роль та перспектива нашого міста та закладу охорони здоров’я ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» в створеному Сарненському госпітальному окрузі.

З нашої сторони було запропоновано переогляд даної постанови з урахуванням критеріїв та вимог по створенню окружної госпітальної лікарні, з пропозицією утворити на базі ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» ще однієї госпітальної лікарні інтенсивного лікування т.я. заклад відповідає вимогам цього документу.

В свою чергу заступником голови Рівненської ОДА надана підтримка щодо збереження спеціалізованої допомоги при СМСЧ №3, т.я. є розуміння важливості забезпечення Рівненської АЕС повноцінною та якісною медичною допомогою, підтримка закладу в прагненні постійного підвищення рівня та якості надання медичної допомоги, але залишається і позиція запропонована МОЗ України та Кабміну України про створення Сарненського госпітального округу з госпітальною лікарнею. В рамках реформ, важливішим моментом є фінансування яке «закріплене» за пацієнтом, що в позитиві та лікарня, до якої буде звертатись пацієнт за наданням медичної допомоги.

Залишається факт незгоди, створення госпітальної лікарні в м. Вараш. Незалежно від ситуації громада Вараша буде відстоювати рівень лікарні, а саме лікарні інтенсивного лікування, на що є всі підстави та основне – підтримка та бажання громади.