Новини

27.06.2017р. в приміщенні хірургічного відділення стаціонару (гнійна хірургія) відбулось відкриття палати для учасників АТО, учасників бойових дій та УВВВ (до речі, в хірургічному відділенні є в наявності три палати комфортного перебування для учасників таких категорій хворих але на іншому посту).

Ремонт був ініційованих спільно зі спілкою афганців нашого міста та їх головою Петром Ширко який приклав чимало зусилля по залученню благодійної допомоги.

Активну участь в провадженні ремонту даної палати прийняли Народний депутат В. П. Яніцький, ВП «Рівненська АЕС» на чолі з генеральним директором П. Я. Павлишиним та інші підприємства і підприємці міста:

  • Українська будівельна компанія «Алатир-Інвест»
  • Магазин «Керамбуд» (Охрімчук Г. І.)
  • Магазин «Магніт» (Маєвський А. С.)
  • Магазин «Будгуртівня» (Олеш О.)
  • Салон меблів «Мебеліта»
  • ДОЦ УБ РАЕС (Охрімчук Г. М.)

Під час відкриття начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» подякував всім учасникам за проведену важливу роботу щодо створення палати для вищевказаних категорій хворих, що є кроком вперед по наданню якісної медичної допомоги хворим, комфортні умови перебування на лікарняному ліжку та прискорення видужання.

Також народному депутату Яніцькому В. П. було вручено пам’ятну подяку від колективу закладу який, в свою чергу, дав позитивну оцінку проведеній роботі, позитивно оцінив роботу закладу охорони здоров’я та висловив підтримку щодо прагнень колективу та громади м. Вараш свого бачення на проведення реформ в охороні здоров’я району.

Позитивно відзначили захід міський голова С. І. Анощенко та заступник генерального директора з персоналу ВП "Рівненська АЕС" І. В. Вітковський.

Засідання медичної ради

22 червня 2017
Опубліковано в Новини

22.06.2017р. в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулось планове засідання медичної ради де розглядались заплановані питання, а саме, про стан надання медичної допомоги кардіологічним хворим та хворим з артеріальною гіпертензією. Робота кардіологічного та терапевтичного відділень стаціонару та поліклініки та стан надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.

На нараді відмічено позитивні зрушення в показниках роботи служби, удосконалення в напрямку тромболізисної терапії хворих з гострим інфарктом міокардів, зниження захворюваності. Також розглянуто проблемні питання виконання програми «Доступні ліки» для лікування гіпертонічних хворих.

Щодо фтизіатричної допомоги то відзначено зменшення занедбаних форм туберкульозу. Позитивно оцінена робота нового кабінету фтизіатра з ДОТ-терапією. Також на нараді розглянуто питання нової програми яка спрямована на забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну.

Додатково опрацьовано і поставлено завдання по підготовці до контрольного зовнішнього аудиту який пройде 4-5 липня 2017р. по системі управління якістю ISO-9001, підготовці до відкриття ще одної палати для учасників АТО та учасників бойових дій в хірургічному відділенні, про закупівлю нового обладнання.