Новини

Молодь тестує якість...

27 березня 2017
Опубліковано в Новини

«Модно – не означає корисно»

(звернення уваги учнівської молоді не тільки на красу і моду, але й на користь  та  вплив  одягу та взуття  на  здоров’я в цілому через співпрацю з  лікарями  ДЗ « СМСЧ № 3 МОЗ України»)

Все в наших руках, тому їх не можна опускати.

Коко Шанель

20  березня 2017 року  в Будинку дитячої та юнацької творчості   відбулося  тематичне засідання вихованців  гуртків  та творчих обєднань  7-11 класів. Ініціювали цю зустріч  вихованці  гуртка для старшокласників «Пізнай себе», керівник Лопуга Наталія Федосіївна. 

Мода – слово стало яскравим, помітним, що характеризує цілий ряд подій і явищ.

Мода – це «ходячий звичай; тимчасова, мінлива примха в життєвому побуті, в суспільстві, в крої та носінні одягу, взуття», а модними сьогодні люблять бути всі.  Але не завжди модно може бути здорово.  Сьогодні мода – це великі гроші, адже компанії, підприємства і фабрики заробляють досить непогано на тому, що їх новий товар розкуповується з неймовірною швидкістю, а в цей час фахівці зайняті розробкою нового одягу, техніки, косметики і т.п.  Але  в  такому  шаленому ритмі мало хто задумується  про наслідки, що приносять нашому  здоров’ю.

І тут розпочалася  наша дієва, практична робота  по  дослідженню  одягу та взуття  за участю  Телюк Олени Борисівни  та  Сторожука  Віктора Євгеновича.

       Телюк Олена Борисівна  надала  кваліфіковану  інформацію та  навела приклади зі своєї  практики про  вплив  якісного одягу на здоров’я  і організм людини в цілому.

–   Кажуть, що краса вимагає жертв, але не варто користуватися цим твердженням при виборі та купівлі одягу»,  -  таку першу фразу зі свого виступу вимовила Олена Борисівна.

      Сторожук Віктор Євгенович звернувся до учасників заходу, що потрібно  правильно  вибирати та користуватися  взуттям,  щоб   уникнути травм.

–       Краса  - не  тільки зовнішній  вигляд,  але  і  здорова,  впевнена,  красива хода,

наголосив  Віктор Євгенович  при спілкуванні з   учнівською молоддю.

      Спілкування, обмін думками  відбувалося   на прикладах  представлених зразків продукції, які  надали  люб’язно   представники  фірми  «Арсеній».  Завдяки чому, учнівська молодь змогла протестувати  спільно із лікарями  якість  даної продукції.

  –   Захід відбувся. Я дуже задоволена  результатом роботи. Хочу подякувати Телюк Олени Борисівні та Сторожуку Віктору Євгеновичу за тісну співпрацю та  небайдужість  до молодого  покоління. Сподіваємося, що наші дослідження допоможуть  обрати  всім якісну продукцію, що не зашкодить здоровю… А це – ГОЛОВНЕ!», -  підвела  підсумок Лопуга Наталія Федосіївна.

        23 березня 2017 року  на базі управління освіти  відбувся  міський конкурс «Молодь тестує якість». 

        Ірина Фесюк, вихованка  гуртка для старшокласників «Пізнай себе»  взяла активну участь у даному конкурсі  та  нагороджена Грамотою управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за зайняте І місце. Робота Ірини буде представлена на обласному етапі  конкурсу «Молодь тестує якість».

  

       Колектив  Будинку  дитячої та юнацької творчості  дякує за тісну співпрацю  Коцюбинському  Олександру Володимировичу,  начальнику   ДЗ « СМСЧ № 3 МОЗ України».

22.03.2017 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє».

На запрошення Народного депутата України Яніцького Василя Петровича, в слуханнях прийняли участь начальник ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» О.В.Коцюбинський та заступник начальника з поліклінічного розділу роботи Грохольська Наталія Олександрівна.

На парламентських слуханнях розглядались питання, що стосуються реформування та розвитку медичної освіти в Україні. Свою позицію висловили представники освіти та медичної науки України, а також Урядовці.

Перед  присутніми виступили віце-прем’єр-міністр України Павло Валерійович Розенко, заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Анатолійович Ковтонюк, голова комітету  з питань охорони здоров’я України Ольга Вадимівна Богомолець.

Питання медичної освіти стосувались і нашого закладу. Щорічно в нас навчаються та проходять практику 27  студентів вищих начальних закладів, 25  студентів медичних училищ, 3-х інтернів різних спеціальностей.

Тому, ми не байдужі до рівня знань своїх майбутніх колег.

                                                                                                                                                                         Адміністрація

 

На передодні Дня 8 Березня  начальник ДЗ « СМСЧ № 3 МОЗ України»  Коцюбинський Олександр Володимирович  привітав всіх жінок  закладу з  наступаючим святом. Адже заклад на   96 %  складається з жінок.

Не минули увагою також всі підрозділи колективу, де від імені всього  чоловічого колективу адміністрація та профспілка висловили слова вітання, подяки та  пошани жінкам.

Крім того, в цей чудовий, весняний день, день, коли вся увага обернена на прекрасну половину людства відбулась ще одна приємна подія, а саме вручення грошової премії жінці – найкращому медичному працівнику від Фонду В.Яніцького «Наш Край» . Цю нагороду отримала лікар-невропатолог  неврологічного відділення стаціонару Міщук Ольга Юріївна – це жінка – символ любові та добра, яка щодня, виконуючи свій почесний обов’язок, рятуючи життя людей, забуває, що перш за все вона – тендітна леді, прекрасна дружина, любляча матуся. І як важливо, у вирі буденності та щоденних турбот не забувати про це.

Щиро дякуємо В.П. Яніцькому за увагу та  відзнаку надану працівнику – найкращій жінка-медику ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України».

І знову подяка!!!!

09 березня 2017
Опубліковано в Новини

Подяка людині, яка, мені здається, прийшла в цей світ щоб робити добро.

Щиро дякуємо благодійнику М'ялику Віктору Ничипоровичу за чергову благодійну допомогу у вигляді часткової заміни віконих блоків в пологовому відділенню ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України".

З повагою та вдячністю від всього жіночого населення та новонароджених дітей міста Вараш.