В ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України"закуплено та введено в експлуатацію новий цифровий рентгенодіагностичний комплекс “INDIagraf”

06 лютого 2019
  • розмір шрифту

    04 лютого 2019 року в рентгенологічному відділенні ДЗ “СМСЧ №3 МОЗ України” введено в експлуатацію новий цифровий рентгенодіагностичний комплекс “INDIagraf” на 3 робочих місця, виробництва ТОВ “Квант-С” м. Харків

        Новий сучасний комплекс 2018 року виготовлення замінив собою рентгенапарат, який перебував у морально та технічно застарілому стані, до якого неодноразово здійснювалися ремонтні роботи, він не відповідав сучасним вимогам надання медичної допомоги, перебував в непрацюючому стані.

        Нове обладнання дає змогу проводити повний спектр рентгенологічних досліджень: кістково-суглобової системи, органів дихання, органів черевної порожнини, всіх відділів хребта. Завдяки новому рентгенодіагностичному комплексу є можливість виконувати як цифрову так і аналогову рентгенографію. При потребі, його можна використовувати як флюорографічний апарат для скринінгу захворювань органів грудної клітки.

        Завдяки використанню передових іноземних складових, а саме: німецької рентгенівської трубки “Siemens”, канадському блоку живлення “СРІ”, сучасній багатокамерній системі обробки зображень комплекс значно покращить якість знімків та діагностику складних випадків. Подальшим логічним кроком має стати впровадження телемедицини: встановлення DICOM сервера- з радіологічною інформаційною системою, яка дасть доступ до архіву рентгенівських зображень через інтернет всім зацікавленим лікарям: сімейним, травматологам, хірургам.

       Під час введення в експлуатацію даного обладнання представниками виробника було проведено навчальний семінар для працівників рентгенологічного відділення, а саме: лікарів, рентгенолаборантів та медичного реєстратора. Колектив високо оцінив діагностичні можливості комплексу українського випробника.

        Необхідність в новому обладнанні назріла давно та була першочерговою потребою закладу ДЗ “СМСЧ №3 МОЗ України”. Дане обладнання було закуплено за кошти виділені з міського бюджету в кінці минулого року завдяки спільним зусиллям та співпраці депутатів Вараської міської ради та керівництва медико-санітарної частини на чолі з Коцюбинським О. В., воно покращить якість надання медичної допомоги нашим пацієнтам, громаді міста.

Завідувач рентгенологічного відділення

Босик В.К.

11111

333

4444

5555

299
Детальніше в цій категорії: