Медична рада "Онкологічні захворювання"

30 березня 2018
  • розмір шрифту

22.03.2018 в ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України" відбулось чергове засідання медичної ради закладу, на якому розглядалось ряд важливих питань, перш за все про стан надання медичної допомоги хворим з онкологічною патологією та виконання заходів програми «Онкологія» за 2017 рік.

Аналізуючи показники роботи, ми, медики, констатуємо факт росту онкологічних захворювань в нашому місті, особливо коли мова йде про запущені форми захворювання, яке встановлюється з запізненням, на пізній стадії, коли допомогти пацієнту стає проблемним завданням.

Не дивлячись на наявність необхідного обладнання, спеціалістів, які працюють в відповідному напрямку діяльності, проведення медичних оглядів населення, в тому числі працюючого населення, як результат – високий ріст захворюваності продовжується, особливо коли є наявні так звані візуальні форми раку та безсимптомне протікання.

Нас турбує питання пізнього, а інколи вкрай пізнього звернення за допомогою наших пацієнтів, які вважають що ця хвороба їх не зачепить, коли не вірять в виявлені симптоми, займаються самолікуванням.

Рішенням медичної ради є розробка нового плану заходів по попередженню та виявленню онкологічних захворювань, як заходів спрямованих на дії зі сторони медичних працівників (посилити проведення медичних оглядів, розширити можливості лабораторної діагностики, введення обов’язкових обстежень) так і загальні заходи (санітарно-просвітня робота з громадою, виступи та публікації в засобах масової інформації, тематичне проведення лекцій, проведення «Дня боротьби з онкологічними захворюваннями», «Дня виявлення меланоми», інших захворювань).

Медики надіються на співпрацю з громадою.

466
Детальніше в цій категорії: