Розгляд важливих та актуальних питань сьогодення медичної галузі міста

08 листопада 2017
  • розмір шрифту

Засідання медичної ради -

розгляд  важливих та   актуальних питань сьогодення

медичної галузі міста.

07.11.2017 в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»  відбулося чергове засідання медичної ради, на якому розглядалось ряд питань планового та позапланового характеру, а саме, про стан надання  травматологічної допомоги жителям міста, роботу травматологічного відділення та динаміку показників 2014-2016 роки. В даному напрямку діяльності закладу  відмічається прогресивний розвиток  служби, пов'язаний з впровадженням малоінвазивних методів лікування з використанням новопридбаної рентген-діагностичної та операційної установки типу С-дуги в операційне відділення та додаткового пристрою - ортопедичної установки до нового рентген прозорого операційного столу. Про даний напрямок більш докладно буде ознайомлено населення в засобах масової інформації.

Також на нараді розглянуто питання надання медичної допомоги інвалідам та учасникам АТО, ВВВ, де відмічається налагоджена співпраця з Обласним госпіталем для учасників ВВВ та АТО, обласними закладами ОЗ,  проведена організаційна робота та направлення в госпіталь, проведення планових медичних оглядів.

Важливим питанням  -  розгляд та аналіз забезпечення хворих на Цукровий діабет цукрознижувальними препаратами та інсулінами згідно нової процедури реєстрації пацієнтів по електронній базі даних та видача рецептів лікувальним закладом.

Опрацьовано питання по виконанню наказів МОЗ України щодо атестації лікарів та середнього медичного персоналу, виконання плану підвищення кваліфікації лікарів.

Медичній раді повідомлено про створення нової структури -  приймально-діагностичного відділення методом об’єднання приймального відділення та діагностичних підрозділів, що дасть можливість більш якісного та оперативного надання медичної допомоги поступившим хворим.

Завідувачем даного відділення призначено Пан П.П.

Також на нараді обговорено питання про реорганізацію терапевтичного та дитячого відділення поліклініки в структуру на засадах первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД, амбулаторій сімейної медицини) в рамках проведення реформ в охороні здоров’я, зміні та розмежування фінансування первинного та вторинного надання медичної допомоги.

Планується також реорганізація цехової та стоматологічної служб.

Адміністрація

318
Детальніше в цій категорії: