МЕДИЧНА РЕФОРМА: ДОСВІД РЕГІОНІВ

11 жовтня 2017
  • розмір шрифту

3 жовтня у місті Києві відбувся семінар на тему: «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», в якому взяли участь близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень.Участь у цьому заході від міста-супутнику Вараш взяли: міський голова Сергій Анощенко разом з  представники Вараської міської ради та депутати Вараської міської ради, начальник ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України" Олександр Коцюбинський, заступники начальника  ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України"  та інші представники медичної частини міста Вараш.  

Захід проходив у рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2017»  у Міжнародному Виставковому Центрі.
Відкрили семінар президент громадської організації «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, перший віце-президент Олександр Мазурчак та модератор, лікар-організатор охорони здоров’я Олександр Мостіпан.

Також, захід відвідали представники центральної влади.  Заступник в.о Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк провів конструктивний діалог з учасниками семінару та відповідав на чисельні питання, більшість з них стосувались збільшення субвенцій, підвищення медикам заробітної плати та підтримки медичної реформи на місцях.

Дуже активною темою для обговорення була сімейна медицина та проблеми її розвитку. Досвідом ділилися лікарі, експерти ВООЗ та представники компаній, які розробляють новітні технології в медицині. 

Загалом семінар відвідали більше 200 учасників з 52-х міст України. Всі вони повернулися додому із новими знаннями та бажанням перетворювати медицину в своєму місті на краще.

321852

9987

654

428
Детальніше в цій категорії: