Нові методи діагностики впровадяться в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

27 липня 2017
  • розмір шрифту

Нові методи діагностики впровадяться в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Як уже повідомлялось, за виділені кошти міського бюджету, нашим закладом закуплено ряд медичного обладнання для діагностики та лікування хворих, якого ще не було в наявності в закладі, що дасть можливість впровадженню новітніх, сучасних високомісних методик обстеження (діагностику та нових методів лікування).

На сьогодні йде поступове впровадження в експлуатацію даного обладнання, навчання персоналу, його використання. А саме, вже розпочалось впровадження в експлуатацію електронейроміографа, який дасть можливість діагностувати ступінь ураження нервової переферичної системи при ряді неврологічних та травматологічних захворюваннях, яке вкрай необхідне для такої категорії хворих, що покращить якість медичної послуги, а саме діагностики та лікування. А також зникне необхідність її виконання в Рівному або іншому закладі охорони здоров’я вищого рівня.

Для впровадження методики виділено та готується окремий кабінет. Впровадженням і працювати на апаратурі буде досвідчений лікар-невропатолог, завідуюча неврологічним відділенням Міщук Ольга Юріївна.

Від адміністрації закладу та пацієнтів щиро дякуємо депутатам Вараської міської ради за виділені кошти для такої важливої справи, що до покращення забезпечення населення міста якісними медичними послугами, а також директору місцевого хлібозаводу Ординату Олегу Ярославовичу за придбаний комп’ютерний комплекс, який є невід’ємною частиною для роботи нейроміографа.

356
Детальніше в цій категорії: