Проведено 2-й наглядовий аудит на відповідність вимогам системи управління якістю

05 липня 2017
  • розмір шрифту

4-5.07.2017р. в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулась значна відповідальна подія – заклад проходив екзаменацію на відповідність вимогам системи управління якістю міжнародним та національним стандартам в системі менеджменту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.

Нагадаємо, що 2 роки назад заклад охорони здоров’я сертифікований органом сертифікації систем управління ТОВ «Глобал Сертифік» на відповідність вимогам стандарту та використання системи управління, що дало поштовх в удосконаленні та покращенні наданих медичних послуг населенню, статус вищої акредитаційної категорії, можливості використання високотехнологічних та якісних методів діагностичних та лікування, правильній організації та керування медичним закладом.

Це не тільки робота та досягнення адміністрації, але й плідна, кропітка та поступова робота всього колективу над удосконаленням своєї діяльності.
Директор з аудиту компанія «Глобал Сертифік» яка очолювала та проводила аудит високо оцінила групу керівництва закладу та проведену роботу за рік в системі управління якістю.

Нагадуємо що це є 2-й наглядовий аудит з моменту сертифікації в 2015 році.

Досягнувши відповідного рівня колектив та адміністрація ставлять нові завдання перед собою для досягнення нових висот.

280
Детальніше в цій категорії: