Роль та перспектива міста та закладу охорони здоров’я ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» в створеному Сарненському госпітальному окрузі (зустріч-нарада в РОДА)

03 липня 2017
  • розмір шрифту

03.07.2017р. в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулась зустріч-нарада з заступником голови РОДА Богатирчук-Кривко Світланою Кирилівною, з представниками громади м. Вараша – головою комісії по охороні здоров’я Ющуком Д. А.. начальником ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Коцюбинським О. В., представниками громади – членами ініціативної групи та громадської ради нашого міста Литвин В. В., Гуліта Т. В., Гутник Л. В. і за участі начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Осіпчука Ю. Ю.

На даній нараді розглядалось одне питання – роль та перспектива нашого міста та закладу охорони здоров’я ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» в створеному Сарненському госпітальному окрузі.

З нашої сторони було запропоновано переогляд даної постанови з урахуванням критеріїв та вимог по створенню окружної госпітальної лікарні, з пропозицією утворити на базі ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» ще однієї госпітальної лікарні інтенсивного лікування т.я. заклад відповідає вимогам цього документу.

В свою чергу заступником голови Рівненської ОДА надана підтримка щодо збереження спеціалізованої допомоги при СМСЧ №3, т.я. є розуміння важливості забезпечення Рівненської АЕС повноцінною та якісною медичною допомогою, підтримка закладу в прагненні постійного підвищення рівня та якості надання медичної допомоги, але залишається і позиція запропонована МОЗ України та Кабміну України про створення Сарненського госпітального округу з госпітальною лікарнею. В рамках реформ, важливішим моментом є фінансування яке «закріплене» за пацієнтом, що в позитиві та лікарня, до якої буде звертатись пацієнт за наданням медичної допомоги.

Залишається факт незгоди, створення госпітальної лікарні в м. Вараш. Незалежно від ситуації громада Вараша буде відстоювати рівень лікарні, а саме лікарні інтенсивного лікування, на що є всі підстави та основне – підтримка та бажання громади.

272
Детальніше в цій категорії: