вер. 25

Приємна подія відбулась 21.09.2017 року в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» . завдяки сприяння небайдужих людей, які турбуються за здоров’я людей, своїх громад, для покращення надання медичної допомоги, в закладі було прийнято суттєву медичну допомогу у вигляді медикаментів від Київського благодійного фонду «Здорова нація» Аптека взаємодії».

Дана акція була ініційована активною людиною, головою села Половлі Володимирецького району Рівненської області Дацьким Іллем Петровичем, який налагоджував контакти з благодійним фондом (керівник Нєнадов Максим Олександрович), за що адміністрація і пацієнти закладу щиро вдячні.

Дана допомога надійшла у вигляді медикаментів, які використовуються в стаціонарних умовах, інфузійній терапії.

Крім того, нагадаємо, що за сприяння і благодійній допомозі Дацького І.П. в липні місяці в хірургічному відділенні закладу відремонтовано та оснащено палату для урологічних післяопераційних хворих, що покращило умови на виздоровлення даної категорії наших пацієнтів.

Щиро вдячні за надану благодійну допомогу. Надіємось на подальшу співпрацю.

 

вер. 11

 06.09.2017 року в операційному відділенні ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»  проходило встановлення  та впровадження в експлуатацію нового обладнання, а саме встановлення нового світильника операційного та стола операційного. Відповідно проведеного навчання спеціалістів закладу, так як обладнання  оснащене  відповідно  сучасними технічними можливостями , а саме: електроприводом для оптимального розміщення пацієнта, в залежності  від операційного втручання, корекція поля освітлення, переміщення в операційній і т.д.

Дане обладнання вкрай необхідне для оновлення застарілого обладнання, для покращення надання якісної медичної допомоги нашим пацієнтам.

Хочемо нагадати, що дане обладнання закуплено закладом за рахунок місцевого бюджету.

 

4

вер. 09

 У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Вараш.

Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є Ваша, дорогі варашівці, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. Разом, ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку рідного Вараша.

Бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.

Хай квітне наш рідний Вараш!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед  варашівців.

З Днем народження, рідне місто!

лип. 27

Нові методи діагностики впровадяться в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Як уже повідомлялось, за виділені кошти міського бюджету, нашим закладом закуплено ряд медичного обладнання для діагностики та лікування хворих, якого ще не було в наявності в закладі, що дасть можливість впровадженню новітніх, сучасних високомісних методик обстеження (діагностику та нових методів лікування).

На сьогодні йде поступове впровадження в експлуатацію даного обладнання, навчання персоналу, його використання. А саме, вже розпочалось впровадження в експлуатацію електронейроміографа, який дасть можливість діагностувати ступінь ураження нервової переферичної системи при ряді неврологічних та травматологічних захворюваннях, яке вкрай необхідне для такої категорії хворих, що покращить якість медичної послуги, а саме діагностики та лікування. А також зникне необхідність її виконання в Рівному або іншому закладі охорони здоров’я вищого рівня.

Для впровадження методики виділено та готується окремий кабінет. Впровадженням і працювати на апаратурі буде досвідчений лікар-невропатолог, завідуюча неврологічним відділенням Міщук Ольга Юріївна.

Від адміністрації закладу та пацієнтів щиро дякуємо депутатам Вараської міської ради за виділені кошти для такої важливої справи, що до покращення забезпечення населення міста якісними медичними послугами, а також директору місцевого хлібозаводу Ординату Олегу Ярославовичу за придбаний комп’ютерний комплекс, який є невід’ємною частиною для роботи нейроміографа.

лип. 27

Колектив та адміністрація ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», а також пацієнти закладу, дякують Ординату Олегу Ярославовичу за надану безоплатну матеріальну допомогу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у вигляді комплекту комп’ютерної техніки для впровадження нових методів діагностики, а саме кабінету нейроміографічних досліджень, який незабаром відкриється в закладі.

Приємно, що в наш нелегкий час є люди які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Сподіваємося, що наша співпраця та добрі стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, успіхів в Вашій справі та сімейного благополуччя.

Начальник та адміністрація
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

Сторінка 1 із 21