бер. 13

 

На передодні Дня 8 Березня  начальник ДЗ « СМСЧ № 3 МОЗ України»  Коцюбинський Олександр Володимирович  привітав всіх жінок  закладу з  наступаючим святом. Адже заклад на   96 %  складається з жінок.

Не минули увагою також всі підрозділи колективу, де від імені всього  чоловічого колективу адміністрація та профспілка висловили слова вітання, подяки та  пошани жінкам.

Крім того, в цей чудовий, весняний день, день, коли вся увага обернена на прекрасну половину людства відбулась ще одна приємна подія, а саме вручення грошової премії жінці – найкращому медичному працівнику від Фонду В.Яніцького «Наш Край» . Цю нагороду отримала лікар-невропатолог  неврологічного відділення стаціонару Міщук Ольга Юріївна – це жінка – символ любові та добра, яка щодня, виконуючи свій почесний обов’язок, рятуючи життя людей, забуває, що перш за все вона – тендітна леді, прекрасна дружина, любляча матуся. І як важливо, у вирі буденності та щоденних турбот не забувати про це.

Щиро дякуємо В.П. Яніцькому за увагу та  відзнаку надану працівнику – найкращій жінка-медику ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України».

бер. 09

Подяка людині, яка, мені здається, прийшла в цей світ щоб робити добро.

Щиро дякуємо благодійнику М'ялику Віктору Ничипоровичу за чергову благодійну допомогу у вигляді часткової заміни віконих блоків в пологовому відділенню ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України".

З повагою та вдячністю від всього жіночого населення та новонароджених дітей міста Вараш.

лют. 10

10.02.2017 року в конференц-залі ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України" відбулась практична конференція для лікарів акушер-гінекологів на тему: "Оцінка репродуктивного здоров'я" організован лікарем-ендокринологом-експертом ЛД "Діла" Четверновою Іриною Генадієвною

лют. 10

Наш лікувальний заклад наприкінці 2016 року закупив безконтактні медичні інфрачервоні пірометри (термометри) відомого японського бренду Omron у кількості 6 штук. Дані термометри нещодавно прийшли від замовника. Вони дозволяють швидко, на протязі однієї секунди виміряти температуру тіла людини, не торкаючись поверхні тіла. Це дуже важливо та зручно при вимірюванні температури тіла у дітей та тяжкохворих, які потребують сторонньої допомоги. Пірометри Omron працюють у трьох режимах: вимірюють температуру навколишнього середовища, температуру тіла людини та температуру об’єктів зовнішнього середовища (підігрітої їжі, води у ванні тощо). Зараз вони проходять тестування у відділенні анестезіології, дитячому соматичному відділенні, акушерському стаціонарі, інфекційному, терапевтичному та неврологічному. Надзвичайно важливим на відміну від ртутних термометрів є те, що вони не містять ртуті, адже принцип роботи полягає у використанні інфрачервоного датчика. Сам апарат не вимагає особливої обробки (ртутні термометри знезаражують у дезрозчині після використання), достатньо протерти його бавовняною тканиною, а сам датчик достатньо у випадку забруднення протерти ватним тампоном, змоченим 70% розчином етилового спирту.

Сторінка 1 із 15